Prémiové výrobky


Pre všetkých, ktorí si radi doprajú potraviny výnimočnej chuti. Výrobky prémiovej akosti, vyrobené z tých najkvalitnejších surovín z našich polí.

Kečup jemný Prémium

510g


Naša snaha uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov a vyrábať len z najlepších surovín vyústila do spustenia výroby kečupu priémiovej rady. Vyrobená z vysokého podielu najsladších paradajok zo Slovenských polí, táto mimoriadna pochúťka predčí všetky očakávania. Sme veľmi hrdý, že je tento skvelý kečup ocenený značkou kvality Slovak GOLD, ktorá jednoznačne vypovedá o jeho prvotriednej akosti.

Kečup extra pikantný s jalapeño Prémium

510g


Pre všetkých, ktorí si radi doprajú potraviny výnimočnej chuti a zároveň dbajú na excelentnú kvalitu produktov, prinášame na trh tento kečup priémiovej rady s jedinečnou, nezameniteľnou pikantnou chuťou. Originálna receptúra, doladená pridaním jalapeno papričiek najvyššej akosti garantuje, že náš pálivý kečup uspokojí každého milovníka ostrejších chutí.

Paradajkový pretlak Prémium

370g


Na Slovenskom trhu sme vo výrobe rajčinového pretlaku jednotka. V tomto segmente posúvame hranice a prichádzame s novinkou vo forme paradajkového pretlaku nadštandardnej kvality. Náš prémiový pretlak je vyrobený zo 100% poctivých šťavnatých rajčín.

Horčica plnotučná Prémium

350g


Naša krémová, zlatožltá horčica si status prémium zaslúžila vďaka vysokému podielu horčičných zŕn vrcholovej kvality. Dochutená vyberanými koreninami a sladená cukrom dodá vynikajúcu chuť každému jedlu. Tento skvelý mix surovín predstavuje povinnú výbavu každej dobrej kuchyne. Ideálna je teda či už v domácnosti, na pikniku či gril párty.