parallax background
 

Omáčky a pochutiny


V našich nátierkach a omáčkach inšpirovaných obľúbenou talianskou a mexickou kuchyňou nájdete len poctivú zeleninu a žiadnu chémiu.

Arrabbiata omáčka pikantná

360g


Obľubujete pikantné jedlá a potrebujete rýchlo navariť? Určite vyskúšajte našu jednoduchú no chutnú Arrabbiata omáčku. S bohatým podielom sladkých paradajok a jemne pálivým podtónom vďaka čili papričkám si ju určite zamilujete. Stačí vyliať na cestoviny, zohriať a skvelá večera je pripravená! Bez konzervačných látok, umelých farbív, GMO surovín a gluténu.

Bolonská omáčka so sójou

350g


Keď vy nestíhate, my vám prinášame našu šikovnú taliansku omáčku. Táto Boloňská omáčka bohatá na chuť sa perfektne hodí ku špagetám alebo makarónom a uspokojí každého fanúšika dobrého jedla. V praktickom balení pre každodenné používanie. Bez konzervačných látok a gluténu.

Mexická omáčka

350g


Nemáte čas na varenie? Naša mexická omáčka zložená zo zeleniny vypestovanej na miestnych poliach a paradajkového pretlaku je pre vás najlepšou voľbou. Jednoducho pomiešajte túto predpripravenú omáčku s ryžou a užite si chutnú večeru bez čakania. V praktickom balení pre každodenné používanie. Bez konzervačných látok a gluténu.

Papriková pomazanka lahôdková

180g


Obyčajná pomazánka s neobyčajnou chuťou. Tieto slová vystihujú túto pochúťku praktickom balení pre každodenné používanie. Bez konzervačných látok a gluténu.

Papriková pomazanka pikantná

180g


Úžasná kombinácia jemne pikantnej a sladkej papriky z miestnych polí vylepší váš obyčajný toast na nečakane chutný chod. V praktickom balení pre každodenné používanie. Bez konzervačných látok a gluténu.